platanias- asterasΓιατί αυτός ξέρει...

Ο Αστέρας στα Περιβόλια είχε το μυαλό του στο Europa League και κινδύνεψε σοβαρά, όμως ο Μπαράλες έδωσε τη λύση. Ο Αργεντινός φορ μπήκε στο 84' και τρία λεπτά αργότερα «καθάρισε» τον Πλατανιά, 1-0.

Γιατί αυτός ξέρει...
Τον... γλίτωσε ο Μπαράλες. Ο Αργεντινός επιθετικός χάρισε τη νίκη στον Αστέρα Τρίπολης στα Περιβόλια με γκολ που σημείωσε στο 87ο λεπτό, 1-0.

Ο Αργεντινός επιθετικός τέσσερα λεπτά μετά την είσοδό του στο ματς έδωσε τη λύση στην ομάδα του Στάικου Βεργέτη, που αν και δεν ήταν καλή πήρε το πολυπόθητο τρίποντο, στο ματς που άνοιγε την 5η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας.

Κακό ματς στα Χανιά, με τις δύο ομάδες να μην μπορούν να βρουν ρυθμό και να αναπτυχθούν ορθολογικά. Οι όποιες ευκαιρίες δημιουργήθηκαν, ήταν αποτέλεσμα ατομικών λαθών τα... οποία διόρθωναν οι δύο γκολκίπερ.